Rozdział VI: Infantka (7)

Advertisements

4 responses to “Rozdział VI: Infantka (7)

  1. dancer on the waves

    Nie wiedziałam, że w scenie, w której wskutek wybuchu bohaterkę odrzuca o parę metrów do tyłu można zawrzeć subtelne napięcie erotyczne, ale okazuje się, że tak 😀 Twoje dyskretnie przemycane poczucie humoru kojarzy mi się z mistrzem Sapkiem.

    • Mogę zdradzić, że to dopiero początek, taka próbka stylu, w którym piszę o relacjach erotycznych 😉 Będzie więcej, ale nie od razu. Jak zwykle dziękuję za komentarz, przeczytałam emaila i odpiszę chyba jutro, pozdrawiam Cię serdecznie 🙂 Aaa, i masz pięknego, oktagonalnego avatarka, prawie jak lustro Amaterasu (skoro niedaleko do Japonii to chyba jak najbardziej jest na miejscu).

  2. dancer on the waves

    Ha, no to teraz zaostrzyłaś mi apetyt na dalsze TAKIE sceny 😉 Po opisie wyglądu Torhéna stwierdzam, że sama bym go chętnie poderwała! Ten awatarek zrobiłam z własnoręcznie wykonanej fotografii. Na suficie holu w teatrze w moim aktualnym mieście jest takie oktagonalne okienko – żeby w nie spojrzeć jak Amaterasu w lusterko, trzeba nieźle zadzierać głowę do góry 🙂 Pozdrowionka gorące ❤

  3. Pingback: Kreatywny Plan Na Wrzesień | Lawendowe Pola

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s